VIMA SPORT : Τα αποτελέσματα της Ε.Π.Σ.Μ

 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 1 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ : 1 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 1 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 1 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ : 1 – 2
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 0 – 2
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 0 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 1 – 1

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 3 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 2 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 1 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ – ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 0 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 2 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 2 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ : 2 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 0 – 3
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 3 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ : 2 – 3
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 0 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 2 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 5 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ : 2 – 3
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 2 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 5 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 2 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 0 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ : 0 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ : 2 – 0

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 3 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ : 0 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 5 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 3 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ : 2 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 1 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΗ : 1 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 1 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ : 2 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ : 4 – 4
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ – Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 4
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ : 0 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 1 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 4 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ : 2 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 0 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ – ΣΚΙΟΥΡΟΙ : 1 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 2021 – ΑΣ ΠΕΡΑ : 1 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 0 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ : 1 – 1