SUPER LEAGUE: Όλοι οι ποδοσφαιρικοί αγώνες της σεζόν 2022-23

 

Το Πρόγραμμα της Super League – 2022/ 23

είναι μία προσφορά του

ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Κ. ΓΙΟΥΤΙΚΑΣ –  Π. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε.

ΤΗΛ : 6944 651 258

Πρόγραμμα Super League - Όλοι οι ποδοσφαιρικοί αγώνες της σεζόν 2022-23
EUROKINISSI
Δείτε το πλήρες πρόγραμμα της Super League για την αγωνιστική σεζόν 2022-23. Οι ημερομηνίες και το πρόγραμμα των αγώνων του ελληνικού πρωταθλήματος
Το βράδυ της Δευτέρας (25/7) διεξήχθη η κλήρωση της Super League για τη σεζόν 2022-23. Πέραν των αγώνων της πρεμιέρας και όλων των ντέρμπι της κανονικής περιόδου, παρακάτω μπορείτε να δείτε το πλήρες πρόγραμμα των 26 αγωνιστικών της Super League.

Πρόγραμμα Super League 2022-23 – 1ος γύρος

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 20-21 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

  • Άρης – Λεβαδειακός
  • Ατρόμητος – ΟΦΗ
  • Βόλος – Αστέρας
  • Ολυμπιακός – ΠΑΣ
  • Παναθηναϊκός – Ιωνικός
  • ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός
  • Λαμία – ΑΕΚ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 27-28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

  • ΑΕΚ – Βόλος
  • Αστέρας – Ολυμπιακός
  • Ιωνικός – Λεβαδειακός
  • ΟΦΗ – Παναθηναϊκός
  • Παναιτωλικός – Άρης
  • ΠΑΟΚ – Ατρόμητος
  • ΠΑΣ – Λαμία

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 03-04 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

  • ΑΕΚ – ΠΑΣ
  • Άρης – ΠΑΟΚ
  • Ατρόμητος – Παναιτωλικός
  • Βόλος – ΟΦΗ
  • Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός
  • Ολυμπιακός – Ιωνικός
  • Λαμία – Αστέρας

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 10-11 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

  • Αστέρας – Άρης
  • Ιωνικός – Ατρόμητος
  • Ολυμπιακός – Βόλος
  • ΟΦΗ – Παναιτωλικός
  • Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
  • ΠΑΟΚ – Λαμία
  • ΠΑΣ – Λεβαδειακός

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 17-18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

  • Άρης – Ολυμπιακός
  • Ατρόμητος – Λαμία
  • Βόλος – Ιωνικός
  • Λεβαδειακός – Αστέρας
  • ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
  • Παναθηναϊκός – ΠΑΣ
  • Παναιτωλικός – ΑΕΚ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 01-02 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

  • ΑΕΚ – Ιωνικός
  • Αστέρας – ΟΦΗ
  • Βόλος – Άρης
  • Ολυμπιακός – Ατρόμητος
  • ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
  • ΠΑΣ – Παναιτωλικός
  • Λαμία – Λεβαδειακός

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 08-09 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

  • Άρης – ΑΕΚ
  • Ατρόμητος – ΠΑΣ
  • Ιωνικός – Λαμία
  • Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ
  • ΟΦΗ – Ολυμπιακός
  • Παναθηναϊκός – Αστέρας
  • Παναιτωλικός – Βόλος

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 15-16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

  • ΑΕΚ – Ατρόμητος
  • Άρης – Ιωνικός
  • Αστέρας – Παναιτωλικός
  • Βόλος – Λεβαδειακός
  • Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
  • ΠΑΣ – ΟΦΗ
  • Λαμία – Παναθηναϊκός

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 22-23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

  • Ατρόμητος – Βόλος
  • Ιωνικός – ΠΑΣ
  • Λεβαδειακός – ΑΕΚ
  • ΟΦΗ – Λαμία
  • Παναθηναϊκός – Άρης
  • Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
  • ΠΑΟΚ – Αστέρας

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 29-30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

  • ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
  • Άρης – ΟΦΗ
  • Βόλος – Παναθηναϊκός
  • Ιωνικός – Παναιτωλικός
  • Λεβαδειακός – Ατρόμητος
  • Ολυμπιακός – Λαμία
  • ΠΑΣ – Αστέρας

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 05-06 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

  • Αστέρας – ΑΕΚ
  • Ατρόμητος – Άρης
  • ΟΦΗ – Ιωνικός
  • Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
  • Παναιτωλικός – Λεβαδειακός
  • ΠΑΟΚ – ΠΑΣ
  • Λαμία – Βόλος

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 09-10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

  • ΑΕΚ – ΟΦΗ
  • Άρης – Λαμία
  • Ατρόμητος – Αστέρας
  • Βόλος – ΠΑΣ
  • Ιωνικός – ΠΑΟΚ
  • Λεβαδειακός – Ολυμπιακός
  • Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 12-13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

  • Αστέρας – Ιωνικός
  • Ολυμπιακός – ΑΕΚ
  • ΟΦΗ – Λεβαδειακός
  • Παναθηναϊκός – Ατρόμητος
  • ΠΑΟΚ – Βόλος
  • ΠΑΣ – Άρης
  • Λαμία – Παναιτωλικός

ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ – ΔΙΑΚΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 21-22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

  • ΑΕΚ – Λαμία
  • Αστέρας – Βόλος
  • Ιωνικός – Παναθηναϊκός
  • Λεβαδειακός – Άρης
  • ΟΦΗ – Ατρόμητος
  • Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ
  • ΠΑΣ – Ολυμπιακός

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 28-29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

  • Ατρόμητος – ΠΑΟΚ
  • Βόλος – ΑΕΚ
  • Λεβαδειακός – Ιωνικός
  • Ολυμπιακός – Αστέρας
  • Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
  • Λαμία – ΠΑΣ

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 04-05 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

  • Αστέρας – Λαμία
  • Ιωνικός – Ολυμπιακός
  • ΟΦΗ – Βόλος
  • Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός
  • Παναιτωλικός – Ατρόμητος
  • ΠΑΟΚ – Άρης
  • ΠΑΣ – ΑΕΚ

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 07-08 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

  • ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
  • Άρης – Αστέρας
  • Ατρόμητος – Ιωνικός
  • Βόλος – Ολυμπιακός
  • Λεβαδειακός – ΠΑΣ
  • Παναιτωλικός – ΟΦΗ
  • Λαμία – ΠΑΟΚ

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 14-15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

  • ΑΕΚ – Παναιτωλικός
  • Αστέρας – Λεβαδειακός
  • Ιωνικός – Βόλος
  • Ολυμπιακός – Άρης
  • ΠΑΟΚ – ΟΦΗ
  • ΠΑΣ – Παναθηναϊκός
  • Λαμία – Ατρόμητος

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 21-22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

  • Άρης – Βόλος
  • Ατρόμητος – Ολυμπιακός
  • Ιωνικός – ΑΕΚ
  • Λεβαδειακός – Λαμία
  • ΟΦΗ – Αστέρας
  • Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
  • Παναιτωλικός – ΠΑΣ

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 28-29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

  • ΑΕΚ – Άρης
  • Αστέρας – Παναθηναϊκός
  • Βόλος – Παναιτωλικός
  • Ολυμπιακός – ΟΦΗ
  • ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός
  • ΠΑΣ – Ατρόμητος
  • Λαμία – Ιωνικός

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 04-05 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

  • Ατρόμητος – ΑΕΚ
  • Ιωνικός – Άρης
  • Λεβαδειακός – Βόλος
  • ΟΦΗ – ΠΑΣ
  • Παναθηναϊκός – Λαμία
  • Παναιτωλικός – Αστέρας
  • ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

  • ΑΕΚ – Λεβαδειακός
  • Άρης – Παναθηναϊκός
  • Αστέρας – ΠΑΟΚ
  • Βόλος – Ατρόμητος
  • Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
  • ΠΑΣ – Ιωνικός
  • Λαμία – ΟΦΗ

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 18-19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

  • Αστέρας – ΠΑΣ
  • Ατρόμητος – Λεβαδειακός
  • ΟΦΗ – Άρης
  • Παναθηναϊκός – Βόλος
  • Παναιτωλικός – Ιωνικός
  • ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
  • Λαμία – Ολυμπιακός

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 25-26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

  • ΑΕΚ – Αστέρας
  • Άρης – Ατρόμητος
  • Βόλος – Λαμία
  • Ιωνικός – ΟΦΗ
  • Λεβαδειακός – Παναιτωλικός
  • Ολυμπιακός -Παναθηναϊκός
  • ΠΑΣ – ΠΑΟΚ

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 04-05 ΜΑΡΤΙΟΥ

  • Αστέρας – Ατρόμητος
  • Ολυμπιακός – Λεβαδειακός
  • ΟΦΗ – ΑΕΚ
  • Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
  • ΠΑΟΚ – Ιωνικός
  • ΠΑΣ – Βόλος
  • Λαμία – Άρης

26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 11-12 ΜΑΡΤΙΟΥ

  • ΑΕΚ – Ολυμπιακός
  • Άρης – ΠΑΣ
  • Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
  • Βόλος – ΠΑΟΚ
  • Ιωνικός – Αστέρας
  • Λεβαδειακός – ΟΦΗ
  • Παναιτωλικός – Λαμία