ΣΠΟΡ – Ε.Π.Σ.Μ : Το πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 12-13/10/2019

Το πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 12-13/10/2019

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12.10.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Κανονιέρηδες – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Usore Blessing

Ελευθεριακός – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Μελιτέας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΜΑΣ Αγχιάλου – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)


——————————————————

Εθνικός Ευόσμου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30

Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΠΟ Ξηροκρήνης – Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-0 α.α.

ΓΣ Ηλιούπολης – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Αξιός Ανατολικού – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 16.30

Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 16.30

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αίολος

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

ΑΕ Πυλαίας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.30

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Μαρτίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα: 16.30

Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Προχώματος – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 16.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΑΟ Μεσήμβριας – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 16.30

Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Δόξα Τούμπας – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.30

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 16.30

Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Ρουβίκωνας – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αετός Ανω Σταυρού – ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 16.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Παπατζίκος, Μαραντίδης, Χατζόπουλος, Χαϊτας, Βότσαρης, Λημνιός.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μαργαρίτης, Λάλλας, Ανεστιάδου, Σπυρίδου, Παπαβασιλείου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.10.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΣ Φλώρινα

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 16.00

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αρης Θεσσαλονίκης – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΟ Καρδίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Εθνικός Σοχού – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ομόνοια Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Παύλος Μελάς – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Καμπανιακός – Ιωνικός

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ρετζικίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Πενταλόφου – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Παπαβασιλείου Σωτήριος

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

ΑΣ Νεάπολης – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Πυλαίας – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Πανόραμα

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Usore Blessing

Δόξα Ελπίδας – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30

Γιατρός:Balousha Mohammed

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Μαγνησιακός – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30

Γιατρός:Παπαγιάννης Γεώργιος

ΑΜΣ Νικόπολη – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.30

Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Μακεδών Ευόσμου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Εθνικός Αστέρας – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 11.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Βρασίδας Βρασνών – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 16.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 16.30

Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Δόξα Ασσήρου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Δάφνη Ευαγγελισμού – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 16.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Εθνικός Λαγυνών – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 16.30

Γιατρός:Παπαγιάννης Γεώργιος

Δόξα Γερακαρούς – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 11.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 11.30

Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.00

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Πέρα – Προοδευτική

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

Γιατρός:Οικονόμου Δανάη

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 11.30

Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.30

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Δόξα Τριλόφου – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 11.30

Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 14.00

Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Κυψέλη Νεάπολης – Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Κανάρης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Γιατρός:Λιτητάρης Αντώνης

Ελπίδες Συκεών – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 14.00

Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

Λιονταράκια – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθών Υποδομή 1926 – ΑΣ Νέων Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ερμής Μηχανιώνας – ΟΜΑΔΑ Α

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.30

Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Φοίνικας Σχολαρίου – ΑΕ Αγ. Γεωργίου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 16.30

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Σκουφός, Αποστολίδης, Μαραντίδης, Χατζόπουλος, Συμεωνίδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

10.00 – 12.00: Θεοδωρίδης, Λάλλας, Μπάνης, Παπαβασιλείου, Σαριδάκης, Σπυρίδου, Χατζησταυρίδης.

16.00 – 17.00: Usore Blessing, Ανδρικόπουλος, Γκόγκος, Καραμπούτας, Λιτητάρης, Ζησόπουλος.