Ε.Π.Σ.Μακεδονία : Τα αποτελέσματα

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΤΗΣ ΕΠΣΜ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 – 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 1 – 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 0 – 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 3 – 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΕΛΙΤΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 0 – 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 4 – 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ : 1 – 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ : 0 – 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ – ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 2 – 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ : 1 – 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ : 3 – 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ : 7 – 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ : 3 – 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 1 – 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 5 – 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 0 – 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 1 – 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 4 – 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ : 2 – 1

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : 2 – 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΝΕ – ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ : 3 – 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 3 – 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 0 – 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 4 – 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 1 – 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 4

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 0 – 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 3 – 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 0 – 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 1 – 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ : 2 – 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 0 – 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 5 – 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 2 – 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ : 2 – 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 1 – 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 – 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ : 2 – 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 1 – 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 1 – 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 3 – 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ : 3 – 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ : 2 – 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 0 – 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ : 2 – 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : 0 – 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ : 2 – 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΙΟΛΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ : 1 – 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 2 – 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ – ΠΕΡΑ : 1 – 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ : 1 – 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 1 – 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 0 – 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 1 – 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011 : 7 – 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ : 4 – 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 3

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ : 2 – 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ : 1 – 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ : 6 – 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 – 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. : 2 – 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 2 – 4
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ : 3 – 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ – ΚΑΝΑΡΗΣ : –
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ : 0 – 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 : 0 – 7
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ : 5 – 5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ : 3 – 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 3 – 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : –
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ : 2 – 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ – ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ : 2 – 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015 : 1 – 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ : 1 – 1