Ε.Π.Σ.Μακεδονίας : Το πρόγραμμα για το Σαββατοκύριακο

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΜ για το Σαββατοκύριακο

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23.11.2019

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

ΜΑΣ Αγχιάλου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Αστέρας Ραιδεστού – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Μαραθώνας – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

 

******************************************************************************************************

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Θρίαμβος Παρθενίου – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αξιός Ανατολικού    0-3 α.α.

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Φίλιππος Ελεούσας – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.00

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

 

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Μοναστηρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

 

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

 

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Βρασίδας Βρασνών – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Τριαδίου – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Αχιλλέας Περαίας – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

*********************************************************************************************************

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Προχώματος – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:15.00

Γιατρός:Παπαβασιλείου Σωτήριος

 

Διγενής Μονολόφου – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο:Μονολόφου – ώρα:15.00

Γιατρός:Usore Blessing

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρ. Επαμεινώνδας – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη

 

ΑΟ Θράκης – Κανάρης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – ΑΣ Ηρακλής 2015

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015

Γήπεδο:Πέντε Βρυσών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Γαρυπίδης, Δρόσος, Μαυρίδης.

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Κοντογιάννη, Λιόλιος, Μπόμπορας, Παπαδημόπουλος, Παπαλέτσιος, Τζιόλα.

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24.11.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Μακεδονικός

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΣ Γιαννιτσά

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00 – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης –  Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα:14.00

– Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΑΣ Νέες Τρικάλων

Γήπεδο:Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————

Παύλος Μελάς – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Ομόνοια Σίνδου – Καμπανιακός

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Αίας Ευόσμου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

 

Μελιτέας – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Δόξα Πενταλόφου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Ελευθεριακός – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Ασκού – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Κεραυνός Κολχικού – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

ΑΣ Νεάπολης – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαγιάννης Γεώργιος

 

Πανόραμα – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

 

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Εθνικός Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μετεώρων – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Ευκαρπίας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

 

Αστραπή Μεσαίου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Ελλήσποντος Κριθιάς – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:15.00

Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

 

Νέστωρ Οσσας – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

 

Αρης Καβαλαρίου – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Usore Blessing

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Φαλήρου – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

 

Αίολος – Προοδευτική

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

 

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Πέρα

Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:11.30

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Ιωάννης Παπάφης – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα:11.30

Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

 

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Αγ. Τριάδας – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:15.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:09.30

Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Κυψέλη Νεάπολης – Λιονταράκια

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

 

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

ΑΟ Σούτερς – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Οικονόμου Δανάη

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθών Υποδομή 1926 – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τζιώτζιου Χριστ.-Υακίνθη

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Φοίνικας Σχολαρίου – Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:15.00

Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

 

ΠΑΟ Καρτερών – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Λευκοχωρίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Ενωση Συκεών – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

Related Post
VimaThess – Super League: Πως θα γίνουν τα πλέι οφ και τα πλέι άουτ

Οι δέκα αγωνιστικές των πλέι οφ και πλέι άουτ για τη Super League είναι προ των πυλών, οι οποίες αναμένεται να Read more

ΔΙΑΒΑΤΑ : Α.Σ. Μαχητές Διαβατών – Βράβευση αθλητή

Βράβευση του αθλητή μας Σάββα Τσαπτσίδη για το χάλκινο μετάλλιο στο πανελλήνιο πρωτάθλημα νέων Και τα δικά μας συγχαρητήρια Α.Σ. Read more

ΒΟΛΕΥ : Αστερας Σινδου (Volleyball) Μεγάλη νίκη !

Μεγάλη νίκη για το γυναικείο τμήμα Βόλεϊ του συλλόγου μας τα κορίτσια μας έκαναν το καθήκον τους κ νίκησαν την Read more

Ε.Π.Σ Μακεδονίας : Τα αποτελέσματα -Ερασιτεχνικό

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 0 - 1 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΝΕ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 - Read more