ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2023 – Κατάθεση ψηφοδελτίου συνδυασμόυ «Πρώτα ο Πολίτης

Ο Υποψήφιος Δήμαρχος της παράταξης “Πρώτα ο Πολίτης” κος Μηντσιούδης Μαυρουδής ,κατέθεσε ψηφιακά στην ειδική πλατφόρμα του Υπουργείου Εσωτερικών το πλήρες ψηφοδέλτιο του συνδυασμού του .
72  γυναίκες
104  Άντρες
30030  συντοπίτες μας
17 οικισμοί με Δημοτικούς και Τοπικούς σύμβουλους
85% ανανέωση
100% ενωτικό
Ο Υποψήφιος Δήμαρχος κο Μηντσιούδης  Μαυρουδής τόνισε χαρακτηριστικά “Δημιουργήθηκε ένα ψηφοδέλτιο με προοπτική ,ανανέωση και δυναμική .Πρόκειται για μια ομάδα που ανανεώθηκε, αλλά διατήρησε ταυτόχρονα τον κεντρικό κορμό της. Μια ομάδα με γυναίκες και άντρες  και από τους 17 οικισμούς του Δήμου μας . Μια ομάδα που έχει δείξει έως τώρα ότι πραγματικά αγαπά το μαζί και την ενότητα για την πρόοδο του τόπου
Γιατί μαζί θα επανασχεδιάσουμε τον Δήμο μας ,γιατί οι ιδέες μας ,μας ενώνουν ,γιατί μαζί θα δουλέψουμε “.
Ακολουθεί η αναλυτική παρουσίαση τους, ανά Δημοτική ενότητα.
Ευχόμαστε καλή τύχη σε όλες και όλους τις/τους υποψήφιους όλων των συνδυασμών.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΒΑΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
2. ΖΗΛΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
3. ΙΣΜΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ
4. ΚΑΡΑΜΟΥΧΤΑΡΗ ΖΩΗ
5. ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
6. ΝΤΟΥΡΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ(ΛΙΝΑ)
7. ΠΕΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8. ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
9. ΣΛΑΦΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
10. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
11. ΨΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΘΑΝΟΣ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΓΚΑΖΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2. ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
3. ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4. ΠΕΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΑΡΙΑ
5. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
6. ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
7. ΤΣΑΛΤΑΜΠΑΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
8. ΤΣΕΛΕΜΠΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ Μ.ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΔΕΜΙΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
4. ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ
5. ΚΙΟΥΛΠΕΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ
6. ΛΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ
8. ΣΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ(ΜΑΤΙΝΑ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ ΕΛΕΟΥΣΗΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ
2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ(ΦΟΝΗ)
3. ΚΑΡΑΜΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4. ΚΑΡΑΦΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΝΕΛΛΑ ΑΝΔΡΕΑΝΑ
6. ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΤΣΕΚΕΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
8. ΤΣΙΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΛΕΦΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
3. ΤΕΚΕΛΙΔΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ(ΜΕΝΙΑ)
4. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5. ΨΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΚ ΒΑΛΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
2. ΜΠΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΣΙΑΜΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

********************************

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ
2. ΛΑΤΣΑΡΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3. ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
4. ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΜΥΡΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
2. ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
3. ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4. ΔΗΜΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ(ΕΥΗ)
5. ΔΟΥΣΠΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΔΡΙΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ(ΧΑΡΗΣ)
7. ΚΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
8. ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ
9. ΜΟΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
10. ΜΠΑΓΑΝΑ-ΣΑΡΙΝΤΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
11. ΜΠΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΛΙΑ)
12. ΞΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13. ΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ ΓΕΦΥΡΑΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
2. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΖΙΩΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4. ΚΑΤΣΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΜΟΥΔΟΥΡΗ-ΚΕΧΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(ΒΟΥΛΑ)
6. ΜΠΕΛΤΣΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
7. ΣΑΒΒΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
8. ΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
9. ΨΙΛΙΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
2. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3. ΝΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
4. ΞΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΣΙΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8. ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9. ΤΖΙΩΡΤΖΗ ΟΛΓΑ
10. ΤΡΙΒΥΖΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
2. ΣΟΦΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3. ΣΥΡΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ ΞΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2. ΔΡΑΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΚΟΤΣΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
5. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
6. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

************************

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΒΑΡΕΛΑ ΠΑΝΔΩΡΑ
2. ΓΚΑΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3. ΓΚΑΒΑΝΙΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
4. ΓΚΑΛΙΠΙΔΟΥ-ΔΕΛΗΔΗΜΟΥΔΗ ΧΡΥΣΗ
5. ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
6. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΜΑΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
8. ΜΑΝΤΣΗ-ΣΑΡΙΓΚΟΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
9. ΜΑΡΓΟΥΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
10. ΜΠΡΟΥΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ
12. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13. ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΕΜΙΑ(ΜΙΝΑ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΚ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ
2. ΚΑΡΑΤΣΙΝ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
3. ΛΑΜΠΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΜΗΡΟΣ
6. ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
7. ΤΣΕΡΑΝΙΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
8. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

*********************

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Ε. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΓΙΟΡΙΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ(ΛΑΚΗΣ)
3. ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
4. ΔΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
5. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
7. ΚΟΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8. ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ(ΣΤΡΑΤΟΣ)
9. ΚΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10. ΛΕΦΑ ΚΥΡΙΑΚΗ(ΚΙΚΗ)
11. ΜΠΛΟΥΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
12. ΠΑΓΚΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14. ΡΟΥΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΣΑΝΙΟΥ-ΜΕΤΛΑΡΗ ΖΩΗ
16. ΣΕΡΑΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
17. ΤΑΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18. ΧΑΛΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

*************************

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Ε. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
2. ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ-ΓΑΛΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ(ΣΤΕΛΛΑ)
4. ΓΚΟΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
5. ΓΚΑΒΑΝΙΔΟΥ ΠΑΓΩΝΑ(ΝΟΝΑ)
6. ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ(ΘΟΔΗΣ)
7. ΔΡΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
8. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΝΑΤΑΣΑ)
9. ΙΣΜΑΗΛΙΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ
10. ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11. ΚΑΡΑΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ)
12. ΚΑΤΗΡΤΣΙΔΟΥ-ΒΟΥΤΣΑ ΦΙΛΙΩ
13. ΚΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
15. ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16. ΜΠΟΣΚΟΓΛΟΥ-ΚΩΤΟΥΛΑ ΓΝΩΣΤΟΘΕΑ(ΘΕΑΝΩ)
17. ΝΕΖΤΕΚΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
18. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
19. ΠΟΥΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
20. ΣΑΜΑΝΔΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
21. ΤΑΝΤΑΛΙΔΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ
22. ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
23. ΦΕΙΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

*************

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ.Ε. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3. ΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΑΛΕΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΑΝΕΣΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
6. ΒΑΡΔΟΥΚΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
8. ΔΑΓΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ
11. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
12. ΖΥΡΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
13. ΚΑΤΣΩΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
14. ΚΕΧΑΓΙΑ-ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ)
15. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
16. ΚΟΝΤΣΕΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
17. ΚΟΡΣΑΒΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
18. ΛΙΒΙΔΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19. ΠΕΡΜΑΘΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ)
20. ΠΙΤΙΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
21. ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΡΙΖΑ)
22. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23. ΧΑΡΑΠΗ ΜΑΡΘΑ
24. ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ)